Üdvözöljük az
Érdligeti Általános Iskola
megújult honlapján

Igazgatói köszöntő

“Mindenik embernek a lelkében dal van, és a saját énekét hallja minden dalban. És akinek szép lelkében az ének, Az hallja csak mások énekét is szépnek”

(Babits Mihály)

Azt kívánom a 2023-24-es tanévre, hogy legyen erőnk, bátorságunk, egymás iránti bizalmunk megfelelni az előttünk álló kihívásoknak. Tegyünk meg együtt minden tőlünk telhetőt azért, hogy az előttünk álló tanév az elsajátított tudás mellett, biztonságos körülmények között, mindenki számára megnyugtató módon folyjon. A mindennapi munkánkhoz sok örömet, jó egészséget, a gyermekeknek a tanulásban rejlő lehetőségek birodalmának felfedezését, a szülőknek igaz segítőtársakat, közösen elért és megélt sikereket, optimizmust, a pedagógustársaknak pedig jó csapatmunkát kívánok!

Érd, 2023. 09. 01.
Szijártóné Somogyi Mónika igazgató

Használtruha gyűjtés

A Sulizsák Kft. használtruha –gyűjtést szervez oktatási intézmények számára. A gyűjtést szervező intézményeket a ruhamennyiségnek megfelelő összeggel támogatják.

Tájékoztató a gyermek tankötelezettségének megkezdésével kapcsolatban 2020. január 1-jével hatályba lépő jogszabályi változásokról és a szülőket érintő fontosabb tudnivalókról.

A 7. c osztály németes csoportjával veszünk részt ebben a projektben. Német óra keretében oldjuk meg a projekt feladatait német nyelven a rajtunk kívül résztvevő másik tíz ország németül tanuló diákjaival. Bemutatjuk hazánkat, hagyományainkat, szokásainkat, kultúránkat és mi is megismerjük a többi országét. Együtt dolgozunk Franciaországgal, Szlovéniával, Szlovákiával, Svédországgal, Ukrajnával, Mexikóval, Görögországgal, Törökországgal, Horvátországgal, Lengyelországgal.

2019.11.18.    Staub Tünde némettanár

Üzenetküldési lehetőség

Kérjük töltse ki a fenti mezőket